Kontakt


SIEDZIBA GŁÓWNA:

Silvan Logistics Sp. z o.o. Sp.k.
ul. gen. T. Kutrzeby 16g/124
61-719 Poznań, Polska
NIP: PL-783-176-32-82
Tel. +48 887 555 771
Fax. +48 61 624 34 98

poznan@silvan-logistics.com

Siedziba główna:
Silvan Logistics AG
Am Treptower Park 75
12435 Berlin, Niemcy
NIP: DE 815 363 513
Tel. +49 30 609 853 720
Fax. +49 30 609 853 729
berlin@silvan-logistics.com
Siedziba główna:
Silvan Logistics s.r.o.
Pod Krejcárkem 975/2
130 00 Praga 3, Czechy
NIP: CZ03808092
Tel. +420 212 246 689
praha@silvan-logistics.com
Siedziba główna:
Silvan Regional Franchise Sp. z o.o. S.K.A.
ul. gen. T. Kutrzeby 16g/124
61-719 Poznań, Polska
NIP: PL-783-170-19-44
Tel. +48 61 625 69 69
Fax. +48 61 624 34 98
poznan@silvan-logistics.com

DZIAŁ TRANSPORTU KRAJOWEGO I MIĘDZYNARODOWEGO:
e-mail: transport@silvan-logistics.com

DZIAŁ HANDLOWY:
e-mail: handlowy@silvan-logistics.com

MARKETING:
e-mail: marketing@silvan-logistics.com

KSIĘGOWOŚĆ:
e-mail: ksiegowosc@silvan-logistics.com

PŁATNOŚCI:
e-mail: payment@silvan-logistics.com

ODDZIAŁY:

KATOWICE

Silvan Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
Eurocentrum 1a, ul. Ligocka 103
40-568 Katowice, Polska
tel.: +48 885 444 778
e-mail: katowice@silvan-logistics.com

KIELCE

Silvan Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Warszawska 158
25-414 Kielce, Polska
tel.: +48 885 444 313
e-mail: kielce@silvan-logistics.com

STARACHOWICE

Silvan Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Staszica 9b
27-200 Starachowice, Polska
tel.: +48 41 242 14 16
e-mail: starachowice@silvan-logistics.com

GDYNIA

Silvan Logistics Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Hugo Kołłątaja 1
81-332 Gdynia, Polska
tel.: +48 58 732 72 83
e-mail: gdynia@silvan-logistics.com

MAGAZYN SILVAN LOGISTICS

Silvan Logistics Sp. z o.o. S.K.A.
ul. Drukarska 59
62-023 Koninko, Polska
tel.: +48 885 333 550
e-mail: magazyn@silvan-logistics.com

PRAGA

Silvan Logistics s.r.o.
Pod Krejcárkem 975/2
130 00 Praga 3, Česká republika
tel.: +420 212 246 689
e-mail: praha@silvan-logistics.com

Gdynia
silvan
Piotr Przybyszewski
kierownik ds. sprzedaży
języki: PL
tel. +48 58 732 72 83
p.przybyszewski@silvan-logistics.com
silvan
Andrzej Buretta
specjalista ds.sprzedaży
język: PL, EN
tel. +48 58 732 72 73
a.buretta@silvan-logistics.com
silvan
Paula Zaburko
specjalista ds.sprzedaży
język: PL, EN
tel. +48 58 732 72 71
p.zaburko@silvan-logistics.com
silvan
Iwona Grebieszczenko
business development
język: PL, EN
tel. +48 58 727 91 30
i.grebieszczenko@silvan-logistics.com
silvan
Ada Kwiatkowska
młodszy spedytor
język: PL, EN
tel. +48 58 741 59 90
a.kwiatkowska@silvan-logistics.com
silvan
Vladyslav Chelpanov
młodszy spedytor operacyjny
język: PL, EN, RU, UA
tel. +48 58 732 72 72
v.chelpanov@silvan-logistics.com
silvan
Bogna Kobylecka
młodszy spedytor operacyjny
język: PL, EN
tel. +48 58 741 59 90
b.kobylecka@silvan-logistics.com
Katowice
Silvan Logistics
Eurocentrum 1a, ul. Ligocka 103
40-568 Katowice, Polska
tel. +48 32 750 58 00
katowice@silvan-logistics.com

Sekretariat
silvan
Olga Mikołajczyk
specjalista ds. administracji
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 67 36
o.mikolajczyk@silvan-logistics.com
Spedycja krajowa i międzynarodowa
silvan
Michał Łukasik
kierownik oddziału
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 03
m.lukasik@silvan-logistics.com
silvan
Bartłomiej Kściuczyk
starszy specjalista ds sprzedaży
kierownik projektu sprzedaż
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 02
b.ksciuczyk@silvan-logistics.com
silvan
Błażej Goleniewski
specjalista ds.sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 32 721 88 92
b.goleniewski@silvan-logistics.com
silvan
Bartłomiej Korlacki
specjalista ds.sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 04
b.korlacki@silvan-logistics.com
silvan
Zbigniew Adam Moll
specjalista ds.sprzedaży
język: PL, IT
tel. +48 32 444 63 89
a.moll@silvan-logistics.com
silvan
Swietlana Stanisławska
specjalista ds.sprzedaży
języki: PL, RU, UA
tel. +48 32 444 67 57
s.stanislawska@silvan-logistics.com
silvan
Andrzej Wierzbicki
specjalista ds.sprzedaży
języki: PL, EN, FR
tel. +48 32 7505818
a.wierzbicki@silvan-logistics.com
silvan
Paweł Wyrębiak
specjalista ds.sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 05
p.wyrebiak@silvan-logistics.com
silvan
Agnieszka Dudek
starszy spedytor
kierownik projektu kluczowego klienta
języki: PL, EN, DE, ES, PT
tel. +48 32 750 58 07
a.dudek@silvan-logistics.com
silvan
Szymon Jonczyk
starszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 09
s.jonczyk@silvan-logistics.com
silvan
Izabela Ziemba-Soniewicka
starszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 08
i.ziemba@silvan-logistics.com
silvan
Daniel Rygus
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 15
d.rygus@silvan-logistics.com
silvan
Kinga Rekucka
spedytor
języki: PL, EN, ES, FR, IT
tel. +48 32 750 58 17
k.rekucka@silvan-logistics.com
silvan
Jakub Jurczyk
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 66 84
j.jurczyk@silvan-logistics.com
silvan
Sławomir Król
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 64 36
s.krol@silvan-logistics.com
silvan
Maciej Lampa
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 64 30
m.lampa@silvan-logistics.com
silvan
Kamil Szymiec
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 64 45
k.szymiec@silvan-logistics.com
silvan
Kamil Banaszak
spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 13
k.banaszak@silvan-logistics.com
silvan
Bartosz Brudek
spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 14
b.brudek@silvan-logistics.com
silvan
Michał Kieruzel
spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 11
m.kieruzel@silvan-logistics.com
silvan
Marcin Cofała
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 01
m.cofala@silvan-logistics.com
silvan
Wojciech Chyra
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 66 36
w.chyra@silvan-logistics.com
silvan
Jędrzej Dobrzeniecki
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 63 30
j.dobrzeniecki@silvan-logistics.com
silvan
Arkadiusz Dragan
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 441 63 67
a.dragan@silvan-logistics.com
silvan
Szymon Gajek
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 10
s.gajek@silvan-logistics.com
silvan
Michał Gawroński
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 66 24
m.gawronski@silvan-logistics.com
silvan
Kamil Gibas
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 08
k.gibas@silvan-logistics.com
silvan
Nikita Gusev
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN, RU, UA
tel. +48 32 750 58 19
n.gusev@silvan-logistics.com
silvan
Klaudia Habrajska
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 16
k.habrajska@silvan-logistics.com
silvan
Michał Kapuściński
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 441 63 97
m.kapuscinski@silvan-logistics.com
silvan
Dominik Korfanty
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 64 39
d.korfanty@silvan-logistics.com
silvan
Grzegorz Kowalczyk
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN, RU
tel. +48 32 444 63 93
g.kowalczyk@silvan-logistics.com
silvan
Marcelina Los
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 721 89 58
m.los@silvan-logistics.com
silvan
Bartosz Midro
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 66 81
b.midro@silvan-logistics.com
silvan
Dominika Olejniczak
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN, RU
tel. +48 32 444 67 10
d.olejniczak@silvan-logistics.com
silvan
Monika Surowiec
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 67 23
m.surowiec@silvan-logistics.com
silvan
Fabian Tkaczewski
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 63 50
f.tkaczewski@silvan-logistics.com
silvan
Bartosz Tkaczewski
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 750 58 12
b.tkaczewski@silvan-logistics.com
silvan
Fabian Żędełek
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 32 444 66 82
f.zedelek@silvan-logistics.com
Łódź
silvan
Zbigniew Banasiak
spedytor
języki: PL, RU
tel. +48 42 209 30 03
z.banasiak@silvan-logistics.com
silvan
Katarzyna Antczak
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 42 209 30 08
k.antczak@silvan-logistics.com
Poznań
Zarząd
silvan
Michał Bidziński
prezes zarządu
języki: PL, EN
michal.bidzinski@silvan-logistics.com

Dyrekcja
silvan
Adrian Kwieciński
Dyrektor Zarządzający
języki: PL, EN
tel. +48 66 99 88 519
a.kwiecinski@silvan-logistics.com
Sekretariat
silvan
Aurelia Brudnicka
specjalista ds. administracji
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 63
a.brudnicka@silvan-logistics.com

Spedycja krajowa i międzynarodowa
silvan
Bartosz Wojcianowski
Kierownik Oddziału
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 72
b.wojcianowski@silvan-logistics.com

silvan
Jakub Ostrowski
Kierownik Oddziału
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 73
j.ostrowski@silvan-logistics.com

Cezary Hryniowski
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 64
c.hryniowski@silvan-logistics.com
silvan
Iwo Zieliński
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 62
i.zielinski@silvan-logistics.com
Krzysztof Cenker
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN, ES
tel. +48 61 624 25 50
k.cenker@silvan-logistics.com
Sławomir Judek
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN, ES, IT, RU
tel. +48 61 646 79 56
s.judek@silvan-logistics.com
Jakub Pewiński
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN, FR
tel. +48 61 625 69 73
j.pewinski@silvan-logistics.com
Leszek Sierański
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL
tel. +48 61 625 69 66
l.sieranski@silvan-logistics.com
silvan
Katarzyna Szczepaniak
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN, DE
tel. +48 61 646 79 50
k.szczepaniak@silvan-logistics.com
silvan
Tomasz Śmigórski
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 77
t.smigorski@silvan-logistics.com
silvan
Tomasz Kuchowicz
Kierownik ds. spedycji
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 67
t.kuchowicz@silvan-logistics.com

silvan
Dawid Tomaszewski
starszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 57
d.tomaszewski@silvan-logistics.com

silvan
Łukasz Bylewski
starszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 17
l.bylewski@silvan-logistics.com

silvan
Wiktor Szafrański
starszy spedytor
języki: PL, EN, RU
tel. +48 61 625 69 59
w.szafranski@silvan-logistics.com

silvan
Daniel Walotka
starszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 79
d.walotka@silvan-logistics.com

silvan
Dominik Abramowicz
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 48
d.abramowicz@silvan-logistics.com

silvan
Kacper Gajdecki
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 46
k.gajdecki@silvan-logistics.com

silvan
Tomasz Jendrzejewski
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 77
t.jendrzejewski@silvan-logistics.com
silvan
Łukasz Rządkowski
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 65
l.rzadkowski@silvan-logistics.com

silvan
Przemysław Drożdżyński
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 38
p.drozdzynski@silvan-logistics.com

silvan
Kamil Brożek
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 614 35 23
k.brozek@silvan-logistics.com
silvan
Adrian Kosicki
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 37 25
a.kosicki@silvan-logistics.com

silvan
Grzegorz Dubec
spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 22
g.dubec@silvan-logistics.com

silvan
Rafal Pedrycz
spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 43
r.pedrycz@silvan-logistics.com
silvan
Kamil Kucza
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 78
k.kucza@silvan-logistics.com

silvan
Paweł Mazur
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 58
p.mazur@silvan-logistics.com

silvan
Mateusz Witecki
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 84
m.witecki@silvan-logistics.com

silvan
Radosław Kopeć
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 09
r.kopec@silvan-logistics.com

silvan
Adrian Woźniakowski
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 60
a.wozniakowski@silvan-logistics.com

silvan
Szymon Cal
dyspozytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 22
s.cal@silvan-logistics.com

silvan
Mateusz Domański
dyspozytor
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 47
m.domanski@silvan-logistics.com

silvan
Adrian Michalik
dyspozytor
języki: PL, EN, IT
tel. +48 61 646 79 59
a.michalik@silvan-logistics.com

Logistyka kontraktowa, magazynowanie, dystrybucja
silvan
Robert Machaj
zarządzanie magazynem
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 25 61
r.machaj@silvan-logistics.com
silvan
Andrzej Iskański
specjalista ds. sprzedaży usług TSL
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 67
a.iskanski@silvan-logistics.com
silvan
Paweł Łopiński
specjalista ds. dystrybucji
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 61
p.lopinski@silvan-logistics.com
silvan
Eugeniusz Szkopek
specjalista ds. sprzedaży usług TSL
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 40
e.szkopek@silvan-logistics.com
silvan
Wojciech Bacik
spedytor krajowy
języki: PL, EN
tel. +48 61 6256960
w.bacik@silvan-logistics.com

Marketing
silvan
Dominika Redlicka
specjalista ds. marketingu
języki: PL, EN
tel. +48 61 646 79 41
d.redlicka@silvan-logistics.com

Administracja
silvan
Wojciech Adamczak
kierownik administracji
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 35 44
w.adamczak@silvan-logistics.com

silvan
Łukasz Markowski
specjalista ds. rozliczeń opakowań
języki: PL, EN
tel. +48 61 624 85 42
l.markowski@silvan-logistics.com
silvan
Jagoda Brzykcy
pracownik dz. administracji
języki: PL, EN
j.brzykcy@silvan-logistics.com

silvan
Damian Stachowiak
specjalista ds. prawnych
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 69
d.stachowiak@silvan-logistics.com
silvan
Katarzyna Kikut
pracownik dz. administracji
języki: PL, EN
tel. +48 61 625 69 69
k.kikut@silvan-logistics.com
silvan
Angelika Drożdżyńska
fakturzystka
języki: PL, EN
a.drozdzynska@silvan-logistics.com
silvan
Dariusz Gaworzewski
fakturzysta
języki: PL, EN, DE
d.gaworzewski@silvan-logistics.com
silvan
Krzysztof Grześkowiak
fakturzysta
języki: PL, EN
k.grzeskowiak@silvan-logistics.com

silvan
Przemysław Chmura
fakturzysta
języki: PL, EN
p.chmura@silvan-logistics.com

Karolina Albanowska
pracownik dz. administracji
języki: PL, EN
k.albanowska@silvan-logistics.com
silvan
Sylwia Bugaj
pracownik dz. administracji
języki: PL
s.bugaj@silvan-logistics.com
Starachowice
silvan
Agnieszka Bosmans
kierownik oddziału
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 16
a.bosmans@silvan-logistics.com
Spedycja krajowa
silvan
Damian Półtorak
starszy spedytor
koordynator ds. spedycji krajowej
języki: PL, EN
tel. +48 663 888 922
d.poltorak@silvan-logistics.com
silvan
Patryk Tusiński
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 885 988 003
p.tusinski@silvan-logistics.com
silvan
Damian Urban
młodszy spedytor
języki: PL
tel. +48 887 888 661
d.urban@silvan-logistics.com

silvan
Izabela Limanin
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 885 777 441
i.limanin@silvan-logistics.com
silvan
Wojciech Kiełek
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 669 988 511
w.kielek@silvan-logistics.com
silvan
Eliza Nowak
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 887 555 771
e.nowak@silvan-logistics.com
silvan
Krzysztof Ludew
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 885 777 339
k.ludew@silvan-logistics.com
Spedycja międzynarodowa
silvan
Marcin Mielczarek
koordynator ds. spedycji
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 73
m.mielczarek@silvan-logistics.com
silvan
Dennis Kurashvili
spedytor
języki: GS, RU, EN, PL
tel. +48 41 242 14 26
d.kurashvili@silvan-logistics.com
silvan
Anna Dąbrowska-Wójcik
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 49
a.wojcik@silvan-logistics.com
silvan
Rafał Bębas
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 88
r.b3bas@silvan-logistics.com
silvan
Justyna Pyżyńska
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, IT
tel. +48 41 242 14 72
j.pyzynska@silvan-logistics.com
silvan
Jakub Kasprzyk
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 94
j.kasprzyk@silvan-logistics.com
silvan
Jarosław Fryczkowski
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 10 92
j.fryczkowski@silvan-logistics.com
silvan
Małgorzata Klimaszewska
Koordynator ds. aut kontraktowych
języki: PL, EN
tel. +48 885 777 445
m.klimaszewska@silvan-logistics.com
silvan
Karol Furman
dyspozytor
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 63
k.furman@silvan-logistics.com
silvan
Mariusz Kadela
dyspozytor
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 82
m.kadela@silvan-logistics.com
Warszawa
silvan
Hubert Brzozowski
młodszy spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 22 479 41 78
h.brzozowski@silvan-logistics.com
Wrocław
silvan
Robert Zgoliński
p.o. kierownik oddziału
języki: PL, FR
tel. +48 71 735 19 83
r.zgolinski@silvan-logistics.com
silvan
Michał Zawojski
spedytor międzynarodowy
języki: PL, EN
tel. +48 71 735 19 80
m.zawojski@silvan-logistics.com
silvan
Monika Kowalik
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 71 735 19 81
m.kowalik@silvan-logistics.com
Berlin
Silvan Logistics
Am Treptower Park 75
12435 Berlin, Deutschland
tel. +49 30 609 853 724
berlin@silvan-logistics.com
Praga
silvan
Martin Čermák
kierownik oddziału
języki: CZ, PL, EN
tel. +420 212246689
m.cermak@silvan-logistics.com

silvan
Adam Pernica
specjalista ds sprzedaży
języki: CZ, EN
tel. +420 212 246 654
a.pernica@silvan-logistics.com
silvan
Tomas Soukup
młodszy spedytor operacyjny
języki: CZ, EN
tel. +42 02 122 466 89
t.soukup@silvan-logistics.com
silvan
Martin Koenig
młodszy spedytor operacyjny
języki: CZ, EN, DE
tel. +42 02 122 466 54
m.koenig@silvan-logistics.com
Kielce
silvan
Adrian Kwieciński
kierownik oddziału
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 23
a.kwiecinski@silvan-logistics.com
silvan
Michał Stępień
kierownik ds. sprzedaży
zastępca kierownika oddziału
języki: PL, DE, EN
tel. +48 41 242 14 09
m.stepien@silvan-logistics.com
silvan
Rob Bosmans
specjalista ds. sprzedaży
języki: NL, EN, DE, PL
tel. +48 41 201 06 05
r.bosmans@silvan-logistics.com
silvan
Dariusz Kisiel
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN, IT
tel. +48 41 201 06 22
d.kisiel@silvan-logistics.com
silvan
Jakub Tarłowski
specjalista ds. sprzedaży
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 21
j.tarlowski@silvan-logistics.com
silvan
Mateusz Jabłoński
starszy spedytor
koordynator ds. spedycji
języki: PL, EN
tel. +48 41 242 14 67
m.jablonski@silvan-logistics.com
silvan
Dariusz Pisarski
spedytor
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 01
d.pisarski@silvan-logistics.com
silvan
Łukasz Duda
spedytor
języki: PL
tel. +48 41 201 06 06
l.duda@silvan-logistics.com
silvan
Maciej Zawora
spedytor operacyjny
koordynator działu operacyjnego
języki: PL
tel. +48 41 201 06 08
m.zawora@silvan-logistics.com
silvan
Paweł Grzesik
spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 41 201 06 24
p.grzesik@silvan-logistics.com
silvan
Eryk Smolarczyk
spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 41 201 06 10
e.smolarczyk@silvan-logistics.com
silvan
Mariusz Deptuś
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL
tel. +48 41 201 06 04
m.deptus@silvan-logistics.com
silvan
Magdalena Szczepanek
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 12
m.szczepanek@silvan-logistics.com
silvan
Bartosz Szpakowski
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 02
b.szpakowski@silvan-logistics.com
silvan
Damian Kamiński
młodszy spedytor operacyjny
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 14
d.kaminski@silvan-logistics.com
silvan
Mateusz Kula
dyspozytor
języki: PL, EN
tel. +48 41 201 06 09
m.kula@silvan-logistics.com